Продовжуємо звітувати про заходи щодо благоустрою в Карпівській громаді. У зв'язку з несприятливими погодними умовами, з 25 травня по 28 травня 2020 року тимчасово були призупинені роботи, але вже з 29 травня 2020 року - продовжились, як і планувалось.
Після дощу значно прискорились темпи росту трав'яної рослинності, тому працівниками КП "Вишневе" та працевлаштованими сезонними робітниками з благоустрою велись роботи з покосу трави в населених пунктах:
На минулому тижні проводились заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ в селі Карпівка 02 червня 2020 року.
Також, як вже згадували, з 01 червня 2020 року ТОВ "ОЛІР" ведуться роботи по видаленню сухостійних та аварійно-небезпечних дерев в с. Цвіткове та с. Мирне.