Сьогодні, 9 травня, Україна відзначає День Європи. Це свято не лише про велику політику, воно - про кожного з нас.
Бути частиною європейської родини - це означає прагнути до кращого життя тут, на своїй землі. Це про сучасну школу для наших дітей, про якісну медицину, про відремонтовані дороги та підтримку тих, хто працює на землі.
Ми - громада працьовитих і вільних людей. Україна та українці показали світові свою силу та стійкість, довели свою відданість цінностям. Вибір українського суспільства – це бути в європейській родині країн. Ми з вами тут, у тилу, тримаємо свій фронт: працюємо, допомагаємо армії, виховуємо дітей і віримо у спільне майбутнє в мирі та безпеці.
Дякуємо Європі та всьому світові за підтримку! Разом – до перемоги у боротьбі за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!
Зі святом, дорогі мешканці!
З повагою
Сільський голова
Степан ОЛІЙНИКОВ